SANKI FIŃSKIE KICKSLED

Sanki kicksled – dla kogo?

Czy lubisz ruch na świeżym powietrzu?

Wyjeżdżasz z rodziną na ferie zimowe, ale tylko Ty z całego towarzystwa nie przepadasz za kolejkami do wyciągu, tłokiem albo nartami w ogóle (nie każdy musi lubić…) ? Kicksled to świetne rozwiązanie. Możesz zabrać ze sobą wszystko, co może się przydać podczas wycieczki po okolicy – siedzenie saneczek zmieści spory plecak lub torbę.

Chcesz schudnąć albo ujędrnić ciało?

Najbliższą wiosnę zamierzasz powitać bez dodatkowych kilogramów? Kicksledding    (jazda na kicksled ) to zimowy fitness!

Jesteś rodzicem wspaniałego malucha,

jednak codzienne spacery z tradycyjnymi sankami albo wózkiem stają się nużące? Zastąp więc dotychczasowy sprzęt sankami kicksled, a radość gwarantowana! Maluch może jechać z Tobą, jak na obrazku niżej, ale może się również wygodnie rozsiąść.

Saneczki te są uwielbiane przez dzieci

– dla nich są produkowane w mniejszych rozmiarach, dostępnych również u nas.

A może po prostu …

szczególnie cenisz to, czego jeszcze wszyscy wokół nie mają?

Kicksled przyjdzie Ci z pomocą.

Po konsultacji z lekarzem kicksledding może również okazać się doskonałą formą rehabilitacji.

Ponieważ sanki są stabilne, mogą stanowić pomoc w poruszaniu się osobom mniej sprawnym, osłabionym, starającym się wrócić do zdrowia np. po wypadku. Co ważne – w razie konieczności odpoczynku siedzenie mamy pod ręką, a właściwie dwiema !

.

Kompaktowa wersja sanek produkowana jest głównie z myślą o wędkarzach, zwłaszcza amatorach połowów podlodowych.

Po  dowiezieniu na miejsce sprzętu wędkarskiego i całego niezbędnego ekwipunku, sanki zamieniają się z praktycznego środka transportu w łatwe do przenoszenia i wygodne siedzenie.

.

Wśród miłośników psich zaprzęgów

 kicksled również zdobyły popularność: są lżejsze i bez porównania mniej kłopotliwe w transporcie od pełnej skali sanek przeznaczonych do uprawiania tej dyscypliny sportu. Są łatwe do ciągnięcia, więc mogą stać się najlepszym przyjacielem 😉 Twojego psa.

Jeżeli do tej pory ruch na świeżym zimowym powietrzu nie był Ci obcy, to do uprawiania kicksledingu potrzebujesz tylko tych sanek. Resztę już masz, bo:

kicksledding nie wymaga zakupu specjalistycznych butów czy wiązań.

Nie trzeba też niczego smarować ani specjalnie konserwować. Wystarczy śnieg!